SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Pachira Para Ağacı

Çiçek Kodu : 632
2200
,00 TL
(KDV DAHİL)
Pachira Para Ağacı


Finansal bolluğun ve şansın simgesi olan Pachira Para Ağacı, evinize pozitif enerji ve estetik bir şıklık getiriyor. Bu özel bitki, karakteristik gövde yapısı ve parmaklarını andıran yeşil yaprakları ile dikkat çekiyor, evinize hem doğanın zarafetini hem de maddi bolluğu taşıyor.

 

Pachira Para Ağacı, bonsai tarzındaki gövdesiyle odanızın ortasında veya özel bir köşede zarif bir şekilde dururken, yeşil yapraklarıyla da iç mekanlara tazelik katıyor. Bakımı kolay olan bu bitki, az su ve aydınlık bir ortamla yetinerek, iç mekan bitkileri arasında popüler bir tercih haline geliyor.

 

Finansal başarı ve şansı simgeliyor olmasıyla öne çıkan Pachira Para Ağacı, iş yerinizde veya evinizde bir dekorasyon unsuru olarak kullanılabileceği gibi, sevdiklerinize de özel bir hediye olarak düşünülebilir. Özellikle iş hayatında pozitif enerjiyi artırmak ve maddi bereketi çağırmak isteyenler için anlamlı bir bitki seçeneğidir.

 

Kaliteli saksısıyla birlikte sunulan Pachira Para Ağacı, hem görsel bir şölen sunar hem de yaşam alanlarınıza huzur ve bolluk getirir. Bu özel bitki, ev veya ofis dekorasyonunuza estetik bir dokunuş eklemenin yanı sıra, sembolik anlamıyla da dikkat çeker.

Henüz yorum yazılmamış.
%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın