SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Avukatlar Günü

Zengin-fakir, büyük-küçük demeden, ırk, dil ve din ayrımı yapmadan her bireye adil davranılması için hukuk kuralları belirlenmiştir. Bu hukuk kurallarının herkese eşit şekilde uygulanması ve adalet terazisinin her birey için eşit çalışması adına uğraş veren en büyük meslek grubu avukatlıktır. Avukatlar sayesinde tüm dünyada insanlar adilane bir şekilde sorunlarını giderebilme ve anlaşmazlıklarını çözüme kavuşturma şansına sahiptirler. Yani yeryüzünde adaletin en büyük bekçileri savunucuları avukatlardır. Avukatlık kutsal ve saygı duyulması gereken bir meslektir. Bu gerçeklik üzerinden hareketle de ülkemizde bu kutsal mesleğin mensuplarının daha rahat bir ortamda çalışabilmeleri ve hak ettikleri değeri, saygınlığı görebilmeleri adına özel bir gün tertiplenmiştir; 5 Nisan Avukatlar Günü.

5 Nisan olarak belirlenen Avukatlar Günü çok bilinmemekle beraber aslında çok çok önemli bir gündür. Çünkü avukatlar hukuk sisteminin en önemli unsurlarından birisidir. Avukatlarımız adaletin güçlüden yana değil haklıdan yana olmasını sağlayan birer adalet savunucusudur. Bu yüzden eğer yaşadığımız ülkenin daha yaşanır bir hal alması, adaletin yerini bulması ve haklı ile haksızın daha iyi ayırt edilebilmesini istiyorsak avukatlık mesleğine ve avukatlarımıza gereken saygınlığın gösterilmesi ve gereken değerin verilmesi şarttır. İşte Avukatlar günü de bu bilinçle kutlanmalı ve önem kazanmalıdır.

Biz de cicekkapinda ailesi olarak adalet savunucusu olarak gördüğümüz avukat dostlarımız için elimizden gelen şeyleri yapma kararı aldık ve onlara gönderebilmeniz için birbirnden güzel tasarımlar ortaya çıkardık. Eğer sizler de bu ülkede yer alan herkese adaletin eşit dağıtılması için her türlü fedakarlığa imza atan bu insanları en azından bir gün olsa bile mutlu etmek isterseniz onlara bu harika tasarımlarımızdan armağan edebilirsiniz. Güllerden orkidelere kadar birbirinden güzel ve kaliteli çiçekler ile hazırladığımız tasarımlarımız sayesinde avukatlarımız mutlu olacak ve ülkemizin adalet savaşçıları işerlini daha bir şevkle ve daha bir umutla yapacaklardır.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın