SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Çoğu zaman ümitsizce de olsa ulaşılmak istenen hayalleri yanımızda bulmak istedik ve siz değerli ziyaretçilere bu hayalleri görünür yapmak için çaba sarf ediyoruz. El emeği göz nuru ürünleri beğeninize sunuyoruz.


Gün geçtikçe insanlar doğanın değerini anlamaya başlıyor. Yeşile duyulan özlem, evlerimizdeki bitki nüfusunu artırıyor. Yeşile duyulan özlemi dindirmek için evlerinize konuk oluyoruz.


Yaşam alanınıza uygun bitkileri, dekoratif çözümlerle size sunuyoruz. Yaşadığınız ortamı yeşillendirirken aynı zamanda bitkinizin dış görünüşüne de özen gösteriyoruz.

 

Ne Mi Yapıyoruz?

Bitkilerden Özel Tasarımlar

Özel Günler İçin Siparişler

Bireysel Workshoplar

Minyatür Bahçeler

Teraryumlar

Bonsai Ağaçlarından Tasarımlar

 

TASARIM

Cicekkapinda.com çiçekleri, çiçek tasarım eğitimi almış ve bu konuda dünyadaki tüm trendleri en yakından takip eden Cicekkapinda.com tasarım ekibi tarafından tasarlanıyor. Cicekkapinda.com çiçek tasarım ekibi klasik ve güncel çiçek tasarım prensiplerini, mevsimin en taze çiçekleri ile yorumlayarak online çiçek siparişinde en iyi deneyimi en güzel tasarımlarla İstanbullularla buluşturuyor!


Cicekkapinda.com tasarımları ve sunduğumuz düzenlemeler form, doku, boyut, renk ve gibi temel floral tasarım prensiplerini izlerken güncel yaklaşımlar ve farklı objeleri de içerecek şekilde modern bir bakış açısı ile oluşturuluyor. Böylece en stil sahibi çiçek tasarımlarına ve sukulentlere kadar birbirinden farklı ve çarpıcı düzenlemeyi gurur ve sevgiyle sunabiliyoruz.

 

DETAYLAR

Bizce başarı detayların birleşiminden oluşur. Bu nedenle Cicekkapinda.com ekibi, o şanslı kişi için bu çiçekleri hazırlarken senin göstereceğin özenin aynısını gösteriyor. Cicekkapinda.com merkezinden çıkan tasarımlar özenle yapılıp, en güzel kurdeleler ile bağlanır ve özel notunuz el yazısı ile yazılarak özel not kartımızda mühürlenerek gönderinize eklenir.

 

GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ

Cicekkapinda.com olarak gönderdiğimiz düzenlemelerin web sitemizde gördüğün fotoğraflarına en yakın haliyle ulaştırılacağına söz veriyoruz. Ama elbette çiçeklerin birer canlı ve her canlının eşsiz olduğunu akılda tutmakta fayda var. Fotoğraftaki düzenlemeyi gönderemeyeceğimiz bir durum olursa ise hemen seninle iletişime geçiyoruz ve gönderilen çiçeğin resmini siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

 

HIZLI SİPARİŞ VE TESLİMAT

Cicekkapinda.com web sitemizi elimizden geldiğince seni yormayacak ve dilediğin kişiye dilediğin çiçeği en kısa sürede gönderebileceğin bir şekilde geliştirmeye çalıştık. Diğer siteler gibi devasa ve sıkıcı sitelerdeki "Alışveriş Sepeti"ni göremeyeceksin. Tasarımcı elinden çıkmış sade ve güzel buketlerimizi sipariş verirken çok daha kolay sipariş verebileceksiniz.


Hızlı siparişinin ardından çiçeğini de elimizden geldiğince hızlı teslim etmeye çalışıyoruz. Ama biz Cicekkapinda.com ekibi olarak söz veriyoruz; Cicekkapinda.com dağıtım aracını trafikte kimseye saygısızlık yaparken görmeyeceksin.

 

Cicekkapinda.com Ailesi

 

ORGANİK                                   SEVGİ DOLU                                   ÖZGÜN                                 ÇEVRE DOSTU 

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın