SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Ödeme

Cicekkapinda.com üzerinde 3 farklı ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz...
 
1-) Kredi kartı ile ödeme : Sitemizden kredi kartınız ile online ödeme yapabilir, alışverişlerinizi oldukça hızlı bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, son adımda "Kredi kartı ile ödeme" seçeneğini işaretleyin ve bir sonraki adımda kredi kartı bilgilerinizi girin. İsterseniz bu ekranda taksitte yapabilirsiniz. Kredi kartınızla online alışveriş yapabilmeniz için, kartınızın online işlemlere açık olması gerektiğini unutmayın. Kartınız ile ilk defa online alışveriş yapacaksanız, bankanız ile görüşmenizi öneririz.
 
2-) Havale / EFT ile ödeme : Sitemizden alışveriş yapmak için bir diğer yöntem de Havale / EFT ile ödeme şeklidir. Eğer Garanti Bankası'na ait bir hesabınız varsa Havale yöntemi ile 24 saat bize ödeme gönderebilirsiniz. Farklı bir banka ile çalışıyorsanız, Sabah 08:30'dan, akşam  17:15'e kadar ödeme gönderebilirsiniz. Ödeme açıklamanıza sipariş numaranızı eklemeniz, siparişinizin hızlı biçimde onaylanması açısından çok önemlidir. Ödeme yapabileceğiniz banka hesabımız aşağıdaki gibidir...
 

Garanti Bankası Esenler Şubesi
Lokman AKDAŞ
Şube Kodu: 750 
Hesap No: 6608827 
IBAN NO: TR46 0006 2000 7500 0006 6088 27
 
 
3-) Telefonda Kredi Kartı İle Ödeme : Kart bilgilerini online olarak girmek istemeyen müşterilerimiz için en uygun ödeme yöntemidir. Bu ödeme yöntemini seçtikten sonra ödeme yapmak için lütfen 0212 801 33 51 nolu telefonu arayınız.

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın