SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Kadınlar Günü

Söze çok klasik bir cümle ile başlamak gerekirse; "Bütün kadınlar çiçektir." cümlesi bugünün anlam ve önemi en uygun söz kalıbı olur sanırım. Evet, bütün kadınlar, bütün kadınlarımız birer çiçektir. Dünyanın her yerinde 8 Mart tarihinde kutlanan Kadınlar Günü 365 gün eziyet çeken kadınlarımız için yeterli midir? Asla...
Onların bizler için yaptıklarının karşılığını bir tek günde ödememiz tabi ki mümkün değildir. Çünkü kadınlarımızın emekleri çok büyük ve değerlidir. Bize düşen sadece bir gün değil yılın bütün günlerinde kadınlarımızı hatırlamak ve onlara gereken değeri vermektir. Çünkü onlar yaptıkları ve yapacakları ile her zaman bizim yanımızda olan yegane insanlardır.

Dünya Kadınlar Günü'nün evrensel bir gün olarak kabul edilmesi Birleşmiş Milletler vasıtasıyla olmuştur. 8 Mart tarihi 1977 yılından itibaren Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Kadınlar Günü olarak ilan edilmiş ve bu gün bütün dünya tarafından kabul görmüştür.
8 Mart 1857'de ortaya çıkan trajik bir olay Dünya Kadınlar Günü'nün ortaya çıkışını sağlamıştır. Bu tarihte ABD'de bulunan bir tekstil fabrikasında yaklaşık 40 bin işçi daha iyi çalışma koşulları adına greve başlamış, daha sonra polis olaylara müdahalesi sonucu işçiler fabrikaya kilitlenmiş. Akabinde çıkan yangın sonucunda dışarı çıkamayan 120 kadın işçi ölmüştür. Bu olaylardan yıllar sonra 1910 yılında Alman Sosyal Demokrat Partisi bu olayı hatırlatarak 8 Mart tarihinin Dünya Kadınlar Günü olarak kabul edilmesini önermiştir.

Tarihler 16 Aralık 1977 yılını gösterdiğinde de BM Genel Kurulu 8 Mart tarihini "Dünya Kadınlar Günü" olarak kabul etmiştir.
Eğer siz de sevdiklerinizi, eşinizi, kızınızı, ablanızı kısacası yakın çevrenizde bulunan bütün bayanları mutlu etmek ve bu vesile ile onların omuzlarındaki yükü bir nebze de olsa hafifletmek istiyorsanız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kaçırılmayacak bir fırsattır. Sizler de bu büyük fırsatı kaçırmak istemiyorsanız Dünya Kadınlar Günü için tasarladığımız etkileyici tasarımları www.cicekkapinda.com adresi üzerinden inceleyebilir ve istediğiniz ürünü sevdiklerinize ulaştırılmak üzere sipariş verebilirsiniz. Unutmayın, sizin ve sevdiklerinizin mutluluğa sadece bir tık ileride...Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın