BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Sukulent ve Teraryumlar

Eğer sevdiklerinize alışılmışın dışında hediyeler ile mutlu etmek hoşunuza gidiyorsa Sukulent ve Teraryumlar sizler için biçilmiş kaftandır. Görüntüleri ile son derece göz alıcı ve ilginç olan Teraryum ve Sukulent tasarımları sadece çiçekseverleri değil , çiçeklere mesafeli olan insanları bile çiçeksever haline getiren, çiçeklere merak salmalarını sağlayan muhteşem tasarımlardır.

Teraryumlar son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmakta ve çokça terih edilmektedir. Teraryum en kısa manada akvaryum içerisinde yetişen bitki demektir. Aslında Teraryum Latince bir kelimedir ve "terra" ile "arium" kelimelerinin birleştirilmesi neticesinde türemiştir. Latince'de Terra toprak, arium ise akvaryum kelimelerine karşılık gelmektedir. Günümüzde teraryum tasarımları çok fazla gelişmiştir. Zaten bu işte belli bir sınır yoktur. Hayal gücünüz ne kadar genişse o kadar başarılı teraryumlar ortaya koyabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda ampullerin bile teraryum yapımında kullanıldığını, küçük böceklerin süslemeler için kullanıldığını görmekteyiz.

Teraryum tasarımlarının bu derece çeşitlendiği günümüzde biz de cicekkapinda ailesi olarak sizlerin gerçekten sevebileceği, gördüğünüzde bile rahatlayabileceği ve bütün yorgunluğunuzu bir anda yok edebilecek güzellikte teraryum tasarımları ortaya çıkardık. İster bir fanusun, isterseniz de bir değişik ebatlardaki taşların içerisine oturttuğumuz sukulentler, minik oyuncaklar, harika süslemeler ile oluşturduğumuz bu tasarımlarımız sayesinde gerçekten doğaya ve tasarıma yeniden aşık olacak ve yeşilin tadına tekrar varacaksınız. Teraryum ve sukulent tasarımlarımızı ister sevdiklerinize armağan edin, ister sadece ve sadece kendiniz için sipariş edin fark etmek. Çünkü tasarımlarımız hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek kalitede tasarımlardır. O halde siz de bir an önce www.cicekkapinda.com adresine girerek sevdikleriniz için teraryum ve sukulent tasarımlarımızdan sipariş verin ve mutluluğun kapısını çiçekler sayesinde aralayın.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın