SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Buketler

Günümüzde insanları en mutlu eden nesnelerin çiçekler olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu, yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde ortaya konmuş ve ispatlı gerçeklerdir. Örneğin ABD'de yapılan bir çalışmada çiçek bulunan ortamdaki bir kişinin, çiçek bulunmayan bir ortamdaki kişiye göre çok daha pozitif olduğu ortaya çıkarılmıştır. Yine aynı çalışmada o an üzgün olan bir kişiye çiçek armağan edilmiş ve bu kişinin moral bozukluğu aldığı çiçek hediyesi sayesinde çok kısa sürede mutluluğa dönmüştür. Yani neticede bu araştırmaya göre dünya üzerinde insanları en hızlı şekilde mutlu eden nesneler çiçeklerdir ve bu mutluluk verme işini çiçeklerden daha hızlı yapabilen başka bir canlı yoktur.

Bu durum insanların sevdiklerine hediye olarak neden çiçek verdiğini daha iyi açıklıyor sanırım. Yapılan bilimsel çalışmaların dışında, kendi hayatınızda da çiçeklerin mutluluk verdiğine şahit olmuşsunuzdur. Çiçek verdiğimiz bir yakınımızın mutlu olmadığına, sevinmediğine şahit olduk mu hiç? Tabi ki "hayır!". Çünkü çiçek gülümsemektir, çiçek sevinçtir ve nihayetinde çiçek mutluluktur.

Eğer sizler de sevdiklerinize tebessüm ettirmek, onların yüzlerinde de mutluluğun izlerini görmek istiyorsanız yapmanız gereken en kolay ve güzel şey onlara hazırladığımız muhteşem buketlerden armağan etmektir. www.cicekkapinda.com ailesi olarak en kaliteli, en alımlı çiçekler kullanarak hazırladığımız harika buketlerimiz sayesinde sevdiklerinizin yüzünde oluşacak tebessüme hayret edeceksiniz. Birbirinden kaliteli rengarenk mevsim çiçekleri ile hazırladığımız buketlerimizden hangisini tercih ederseniz edin hiç fark etmez. Çünkü hazırladığımız her buketimiz gerek görüntüsü ile gerekse mis gibi kokusu ile hem sevdiklerinizi hem de sizli mutlu etmek adına özel olarak tasarlanmıştır. Siz de sevdiklerinizi mutlu görmek ve onların bu mutluluğu ile mutlu olmak istiyorsanız www.cicekkapinda.com adresinden istediğiniz buketi seçin ve mutluluğun tadını çıkarın.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın