SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Tıp Bayramı

Herhangi bir sağlık kurumuna mutlaka işimiz düşmüştür. Sağlık kumrularımızdaki kalabalığı, yoğunluğu yaşamayan, bunlardan rahatsız olmayan yoktur. Herkes işini bir an önce bitirim orayı terk etmek ister. Ama bazı kişiler bu terk etme olayını hiç yaşayamadan her gün aynı şeyleri yaşar durur. Kimler mi? Tabi ki sağlık çalışanları. Günümüzde sağlık çalışanlarının çalışma şartlarının zorluğu konusunda bütün dünya otoriteleri hem fikirdir. Yaşadıkları onca zorluğa rağmen özveri ile çalışıp işlerini yapmaya çalışan bu insanlar aslında hepimizin ihtiyaç duyduğu önemli kişilerdir. En ufak bir hastalığımızda hemen başvurduğumuz ve bizi iyileştirmesini istediğimiz bu kişilerin de bizim gibi etten kemikten yaratılmış olduklarını bazen unutabiliyoruz. Onlar da bizim gibi dertlerle tasalarla uğraşan, yeri geldiğinde gülen, yeri geldiğinde ağlayan kişiler. O halde biz de kendimiz için beklediğimiz anlayışı sağlık çalışanları için gösterelim ve bu değerli insanları küstürmeyelim.

Günümüzde sağlık çalışanlarının daha iyi koşullarda işlerini sürdürebilmeleri ve halka daha iyi hizmet verebilmeleri adına tartışmaların yapıldığı 14 Mart tarihi ülkemizde "Tıp Bayramı" olarak kabul edilmektedir. Şunu belirtmekte yarar var ki Tıp Bayramı farklı ülkelerde farklı farklı tarihlerde kutlanmaktadır. Öncelikle Tıp Bayramı'nın ülkemizde neden bu tarihte kutlandığına açıklık getirelim. 14 Mart 1827 tarihinde Hekimbaşı Mustafa Behçet'in büyük katkılarıyla Tıphane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire adıyla ülkemizin modern anlamda ilk Tıp Fakültesi açılmıştır. İşte bu okulun kuruluş günü olan 14 Mart tarihi ileriki dönemde "Tıp Bayramı" ve 14 Mart gününün içerisinde bulunduğu hafta da "Tıp Haftası" olarak kabul edilmiştir. Kaderin bir cilvesi olarak da ilk Tıp Bayramı 14 Mart 1919'da işgal altındaki İstanbul'da Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından kutlanmıştır.

Bu denli zor şartlar altında özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının bu mutlu günlerinin daha da anlam kazanması adına www.cicekkapinda.com ailesi olarak biz de elimizi taşın altına koyarak ortaya mükemmel tasarımlar koyduk. Hepsi birbirinden güzel rengarenk çiçeklerle oluşturduğumuz bu harika tasarımlar ile bu özverili insanları mutlu etmek eğer sizi de o derece mutlu edecekse sizler için www.cicekkapinda.com bulunmaz bir fırsattır. O halde siz de bir an önce çiçeğinizi seçin ve gerisini bize bırakın.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın