SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Sevgililer Günü

Yaşadığımız şu hayatta geçirdiğimiz binlerce gün arasında çok özel günler, çok özel anlar vardır. Kimi günler sadece bizim şahsımız için özel bir gün olarak kabul edilirken bazı günler de global olarak, bütün dünyada yaşayanlarca kabul edilmiş özel günlerdendir. İşte bu global kabul edilen özel günlerden en önemlisi de sevgililer günüdür. İnsanlar sevdiklerinin her zaman mutlu olmasını isterler. Onları mutlu görmek kendi mutluluklarının bile önündedir sevenler için. Bu yüzden bol bol hediye veriler sevenler sevdiklerine. Özellikle de Sevgililer Günü'nde.

Sevgililer günü sevenler için çok önemli bir gündür. Özellikle bu günde herkes sevdiğine en güzel hediyeyi verip onu mutlu etmek ister. Aslına bakarsanız seven bir kişiyi mutlu etmek isterseniz ona verebileceğiniz en güzel hediye çiçektir. Çünkü çiçekler canlıları en kolay ve çabuk mutlu eden, stresten uzaklaştıran canlılardır. Yapılan bilimsel çalışmalar çiçeklerin mutlu etme konusundaki başarısını ortaya koymuş ve bunu bilimsel açıklamalar ile ifade etmiştir. Evet çiçekler mutlu eder.
Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize çiçek verirken kalıpların dışına çıkabilirsiniz. Daha açıklayıcı ifade etmek gerekirse her çiçeğin ifade ettiği, barındırdığı bir anlam vardır. Hatta renklerin bile bir dili vardır bu konuda. Ama bir seven olarak özellikle bu günde kalıplaşmış davranışların dışına çıkabilir ve sevdiğinize istediğiniz tür ve renkte çiçek armağan edebilirsiniz.

Sizden alacağı tek bir adet çiçek ile bile çok mutlu olacak sevdiğinize mis gibi kokan ve rengarenk çiçekler armağan ettiğinizde onun ruh halinde meydana gelebilecek değişiklikler size tam anlamıyla bir aşk patlaması olarak geri dönecektir. Çünkü çiçekler mutluluktur ve her seven mutluluğu hak eder.
Biz de www.cicekkapinda.com ailesi olarak Sevgililer Günü gibi muhteşem bir günde sevenleri ve sevdiklerini düşünerek mükemmel tasarımlar ortaya çıkardık. Güllerden, orkidelere, papatyalardan bonsailere, bambulardan minyatür meyve ağaçlarına kadar birbirinden farklı ve güzel tasarımlar sadece siz sevdiğinizi mutlu edin diye var. Eğer böylesi güzel, böylesi kaliteli, böylesi alımlı tasarımlar ile sevdiğinizi mutlu etmek isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Cicekkapinda.com'a girin, sevdiğiniz için birbirinden güzel ve kaliteli tasarımlardan birini tercih edin. Unutmayın, göndereceğiniz bu kaliteli tasarımlar sayesinde sevdiğiniz büyük bir mutluluk yaşayacak ve onun yaşadığı bu büyük mutluluğa siz de ortak olacaksınız.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın