BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Tüyap Çiçekçi

Dracaena Compacta
Dracaena Compacta
  • 2200 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
Pachira Para Ağacı
Pachira Para Ağacı
  • 935 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
İkili Mor Orkide
İkili Mor Orkide
  • 1485 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
İkili Mavi Orkide
İkili Mavi Orkide
  • 2200 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
İkili Beyaz Orkide
İkili Beyaz Orkide
  • 1485 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
Dendrobium Orkide
Dendrobium Orkide
  • 2200 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
Benzemez Kimse Sana
Benzemez Kimse Sana
  • 1485 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ
Tek Dal Mor Orkide
Tek Dal Mor Orkide
  • 1375 TL+KDV
TÜYAP ÇİÇEKÇİ

Tüyap Çiçekçi

Tüyap Fuarı'na çiçek göndermek için ideal adrestesiniz. Tüyap Online Çiçek Siparişi verirken, güvenilir ve hızlı çiçek teslimatının adresi Çiçek Kapında olarak yanınızdayız. Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, Başakşehir, Avcılar gibi bölgelere çiçek teslimatı uzmanlık alanımızdır.

Bu sayfaya geldiğinize göre, bugün önemsediğiniz bir kişi veya kurumun katıldığı bir fuar var ve siz bu fuar için bu kişi veya kuruma çiçek göndermek istiyorsunuz. Sitemizde, Tüyap Fuarı'na gönderilebilecek harika çiçeklerimiz var. Hepsini, ince düşüncenizi hoş tebessümlere çevirmek için özenle hazırlıyoruz. Dilerseniz şimdi fuara nasıl bir çiçek gönderebileceğiniz konusunda fikirler vererek devam edelim. Böylece hediyeniz hem çok anlamlı hem de uygun bir hale gelebilir.

Fuarlara klasik çiçek modellerinin haricinde, küçük veya büyük saksı çiçekleri, çelenkler ve özenle hazırlanan ferforje tasarımlardan göndermek çok daha uygundur. Göndereceğiniz çiçeğin üzerine firma adınız yazılacağı için, büyük ve gösterişli olması gerekir. Şimdi kısaca tüyap çiçekçi aralamalarınız için fuara gönderebileceğiniz çiçek modellerini birlikte inceleyelim.

Tüyap Fuarı için Saksı Çiçekleri

Saksı Çiçekleri, görüntüleri ile bulundukları ortama mükemmel bir hava katan, ülkemizde ev, ofis ve işyerlerinde oldukça sık kullanılan çiçeklerdendir. Spatifilyum, Difenbahya, Guzmanya, Kraton gibi küçük saksı çiçeklerini sayabiliriz. Bu çiçekler, bulunan ortamlarda masa üstlerine, karşılama alanlarının köşelerine konularak dekoratif bir görüntü elde edilebilir. Fuara gönderilecek saksı çiçekleri özenle ambalajlanır ve üzerine firma adınız görünür biçimde eklenerek fuardaki alıcısına teslim edilir.

Tüyap Fuarı için Büyük Saksı Çiçekleri

Büyük Saksı Çiçekleri, 1 metre ve üstü boyları ve gösterişli duruşları ile, fuara gönderilen çiçekler arasında en çok tercih edilen çiçeklerdendir. Messengena, Dracena Marginata, Schefflera ve Benjamin gibi büyük saksı çiçeklerimizden tercih edebilirsiniz. Genellikle bulunulan ortamlarda köşelere, karşılama alanlarına konulan büyük saksı çiçekleri, görüntüleri ile sanki doğa ile iç içeymişçesine bir görüntü verir. Tüyap Fuarı'na büyük saksı çiçeklerimizden sipariş verdiğinizde, firma adınızı ve logonuzu çiçeğinizin üzerine belirgin biçimde ekliyor ve özenli biçimde alıcısına teslim ediyoruz.

Tüyap Fuarı için Çelenkler

Fuarlara gönderilen çiçekler arasında en gösterişli olan seçeneklerden olan Çelenkler, farklı renk ve türlerde çiçekler kullanılarak hazırlanmaktadır. Firma adı ve logonuz göze çarpacak biçimde şerit halinde çelengin üzerine eklenir. Kurumsal renklerinize göre sarı, kırmızı, beyaz, pembe gibi renklerden oluşan çiçeklerle hazırlanan çelenkler, bulunduğu yerde sizi ve firmanızı başarılı biçimde temsil eder. Çelenklerin diğer çiçeklere göre kalıcı olmaması bir dezavantaj olarak değerlendirilebilir.

Tüyap Fuarı için Ferforjeler

Ferforjeler, ayaklı metal üzerine işlenerek oluşturulan çiçek modellerine verilen addır. Açılışlar, düğün vb. organizasyonlar ve fuarlar için sıklıkla tercih edilir. Genellikle üzerine gönderen kişi veya kurumun adı ve varsa logosunun olduğu şerit bağlanır. Oldukça gösterişli ve şık duruşuyla, bulunduğu ortamda ilgiyi üzerine çekmektedir. Siz de Tüyap Fuarı'na gösterişli ve özel bir çiçek göndermek isterseniz, Ferforje çiçeklerimizi incelemenizi öneririz.

Beylikdüzü Çiçekçi :

Tüyap Fuarı'nın yanında Beylikdüzü çiçek siparişleriniz için de hizmetinizdeyiz. Beylikdüzü'ndeki sevdiklerinizle paylaşacabileceğiniz harika çiçeklerimiz var. Dünyanın en anlamlı hediyeleri çiçeklerdir. Duygularınızı ifade etmek için en harika çiçeklerimizle Beylikdüzü'ndeki sevdiklerinizi mutlu etmek için buradayız.

Esenyurt Çiçekçi :

Esenyurt ve çevresine çiçek servisimiz bulunmaktadır. Yıllardır, esenyurt ve çevresine olan çiçek siparişlerimizi özenle hazırlamakta, alıcılarına teslim etmekyeyiz. Gün içerisinde saat 08:30 - 22:00 saat aralıklarında çiçek teslimatlarınızı yapmaktayız.

Tüm bunların haricinde, sitemizde, her yerde bulamayacağınız orkide çeşitleri, laleler, ithal güller, Şakayıklar gibi pek çok ürün çeşidimiz bulunmaktadır. İthal ürünlerimizle tasarladığımız, çiçek modasını yansıtan göz alıcı ürünlerimiz sitemizde sizleri bekliyor.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın