SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Gizlilik Bildirimi

Cicekkapinda.com, üçüncü şahıslar tarafından size verilen ad, e-posta adresi, işyeri ve ev adresi, telefon numarası ve diğer kişisel bilgileri (bundan böyle “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır) satmayacağını, kiralamayacağını veya kullanmayacağını beyan eder. Bu sitedeki formlar aracılığıyla. ve taahhüt eder.

Cicekkapinda.com, Kişisel Bilgilerinizi sadece aşağıdaki amaçlarla kullanacaktır: basılı yayınlar / yazışmalar göndermek, basın bültenlerini veya bildirilerini elektronik posta yoluyla göndermek, işe alım sürecinde başvurunuzu değerlendirmek ve mallarınızı ve / veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel Bilgilere Cicekkapinda.com Temsilcisi ve üçüncü taraf temsilcilerinin yetkili temsilcileri tarafından erişilebilir. Cicekkapinda.com, Kişisel Bilgilerinizden yararlanarak Kişisel Bilgileri bilmeden elde edilebilecek istatistiki verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konumu, yaşı, cinsiyeti vb.) Kullanabilecek ve tüketiciler hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaktır.

Cicekkapinda.com, web sitesindeki linklerle erişeceğiniz üçüncü şahıs web sitelerinin gizlilik politikalarını garanti etmemektedir, bu nedenle kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler vermeden önce ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik uygulamalarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın