SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Öğretmenler Günü

Hayatımızda özel yeri olan ve hayatımıza yön veren en önemli kişiliklerden birisidir öğretmenlerimiz. Okula başladığımız ilk günden eğitim hayatımızın bittiği o son güne kadar öğrendiğimiz ne varsa onlara borçluyuz. Öğretmenlerimiz bizim için çok önemli insanlardır. Çünkü ileride nasıl bir insan olacağımızı, nasıl bir yaşam süreceğimizi, hangi mesleği yapacağımızı belirleyen şey büyük oranda aldığımız eğitimlerdir. Bu yüzden öğretmenlerimiz bizim hayatımız için kritik öneme sahip çok önemli kişilerdir.

Hayatta her an, bize verdikleri eğitimler neticesinde sağladıkları imkanlar için onlara teşekkür etmeli ve minnettar olmalıyız. Olayın bir de şu yönü var ki; öğretmenlerimiz bu işi yaparken maddi hiçbir beklenti içerisinde girmeyip her şeyi karşılıksız yapmaktadırlar. Bekledikleri sadece ve sadece saygı, sevgidir öğretmenlerimizin. İşte öğretmenlerimize bekledikleri ve hak ettikleri bu saygı ve sevgi ortamını oluşturmak için dünyada ve ülkemizde öğretmenlerimiz adına bir gün adanmıştır. Ülkemizde 24 Kasım'da kutlanan Öğretmenler Günü pek çok ülkede UNESCO tarafından belirlenmiş olan 5 Ekim tarihinde kutlanmaktadır.
Öğretmenler Günü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de -tüm dünya ile aynı günde olmasa da- büyük bir mutluluk ile kutlanmaktadır. Büyük minnet borcumuzun olduğu öğretmenlerimizi en azından bir gün mutlu edebilmek, bir gün yüzlerini güldürebilmek adına hepimiz elimizden geleni yapar ve ellerimizde güzel mi güzel çiçeklerle onları mutlu etmeye, sevindirmeye koşarız. Öğretmenlerimiz de o gün ne derece sevildiklerini, değer gördüklerini anlar ve bütün yılın yorgunluğunu, sıkıntılarını üzerlerinden atar ve bizler ile mutlu olurlar.

İşte biz de www.cicekkapinda.com ailesi olarak öğretmenlerimizin bu gününün daha anlamlı ve daha değerli olması için onlara özel Öğretmenler Günü Tasarımları hazırladık. Birbirinden güzel ve kaliteli Güller, Orkideler, Papatyalar, Gerberalar, Atatürk Çiçekleri ile hazırladığımız bu muhteşem tasarımlar ile öğretmenlerimizi mutlu etmek isterseniz www.cicekkapinda.com çok yakınınızda. Eğer siz de Öğretmenler Günü için hazırladığımız harika tasarımları görmek ve dahası onları böylesi kaliteli ve göz alıcı tasarımlar ile mutlu etmek isterseniz yapmanız gereken sadece ve sadece www.cicekkapinda.com adresinden çiçeğinizi seçmektir. Gerisini cicekkapında ailesi olarak bizlere bırakın. Göreceksiniz ki bu özel tasarımlarımız sayesinde öğretmenlerimiz sonsuz bir mutluluğa kavuşacak ve sizlerin mutluluğu ile beraber sevinçleri daha da artacaktır.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın