SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Anneler Günü

"Şu hayatta en sevdiğiniz, en değer verdiğiniz kişi kimdir?" diye bir soru yöneltilse pek çoğumuzun vereceği cevap hemen hemen aynıdır; Annem. Annelerimiz hepimiz için çok değerlidir. Seneler boyu bizler için ellerinden gelen her şeyi yapan, aylarca bizi karnında taşıyan, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, hastalandığımızda başımızdan ayrılmayan, yemek yemediğimizde elinde kaşıkla peşmizden koşturan, geç kaldığımızda gelişimizi camda endişeli gözlerle bekleyen annelerimiz. Bizim için bu kadar fedakarlık yapan canını dişine takan bu insanlara olan borcumuzu ne yaparsak yapalım hiç bir şekilde ödeyemeyiz. Bu hepimiz için büyük bir gerçektir. Ama aynı zamanda annelerimizi sevindirmek, mutlu etmek hepimizin boyun borcudur.

Hepimizin bildiği gibi annelerimiz için düzenlenmiş çok özel bir gün mevcut; Anneler Günü. Dünyanın pek çok ülkesinde Mayıs'ın ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü bazı ülkelerde farklı tarihlerde kutlanabilmektedir. Ülkemiz dünyadaki genel uygulanışa uyarak Anneler Günü olarak Mayıs'ın ikinci haftası belirlenmiştir. Bu günde birbirinden güzel çiçekler armağan ederek annelerimizi mutlu etmek hepimizin severek yaptığı bir davranıştır. Bize bütün hayatını adayan bu insanlar için yılda bir gün bile olsa bir şeyler yapabilmek duygusu her şeyin ötesindedir. Bu yüzden Anneler Günü çok çok önemli ve değerli bir gündür.

Eğer annelerimizi mutlu etmek istiyorsak özellikle "Anneler Günü" bizler için çok büyük bir fırsattır. Bugün annelerinize vereceğiniz birbirinden güzel, birbirinden kaliteli çiçeklerle onları mutlu edebilir,onlara olan borcunuzu ödeyemeyecek olsanız bile hiç olmazsa hak ettiği mutluluğu bir an olsa da yaşatmış olursunuz.
Biz de cicekkapinda.com ailesi olarak annelerimizi ve sizleri düşünerek bu muhteşem güne anlam katacak pek çok tasarım ortaya çıkardık. Orkidelerden güllere, papatyalardan gerberalara, sukülentlerden bambulara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi kullanarak hazırladık "Anneler Günü" tasarımlarımızı. Eğer sizler de annelerinizi böylesi kaliteli tasarımlarla mutlu etmek istiyorsanız işi uzmanına bırakın ve sipariş tercihinizi www.cicekkapinda.com adresinden yapın. Çiçeği sadece bir iş olarak görmeyen, hayatı çiçek olan ve çiçek ile yaşayan cicekkapında ailesinin siz çiçekseverleri en güzel şekilde ağırlayacağına ve sizleri evinize mutlu olarak göndereceğine hiç şüpheniz olmasın.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın