SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Şans Bambuları

Bambular çok ilginç bitklerdir. Süs bitkisi olması yanında pek çok alanda kullanılabilen bambular dünyanın en dayanıklı bitkisi olarak bilinirler. Gerçekten bambu dünyanın en sağlam bitkisidir. Tarihi hafızamızla hatırlayacağımız gibi, İkinci Dünya Savaşı zamanında Japonya'da iki şehre atom bombası atılmıştı. İşte bu bombalama olayları neticesinde pek çok insan ve canlı yaşamını yitirmiş ve senelerce kaldırılamayan bir enkaz oluşmuştur. Söylentiye göre bu olaylar sırasında ayakta kalan tek bitki bambu olmuştur. Eğer bu bitki atom bombasının şiddeti ve yıkıcılığı karşısında bile ayakta kalabiliyorsa dayanıklılığı karşısında şapka çıkarmamak olmaz tabi.

Günümüzde bazı sektörler de bizler gibi düşünmüş ve bambunun bu sağlamlığından istifade etmek istemişler. Özellikle inşaat ve mobilya sektörü bambuyu çokça kullanmıştır. İnşaat sektörü, özellikle köprü,ev gibi yapıların inşa edilmesinde bambunun sağlamlığından ve kolay işlenirliğinden çokça faydalanmışlardır. Günümüzde bambunun kullanıldığı bir çok ülkede bambudan inşa edilmiş evler, köprüler görmek mümkündür. İnşaat sektörü dışında mobilya sektörü de bambuban fazlasıyla faydalanmaktadır. Bambudan yapılmış koltuk, sandalye gibi ev eşyalarına mutlaka rastlamışsınızdır.

Bambudan yapılmış bu ürünlerdeki konfor ve sağlamlık hammaddesi başka pek çok üründe mevcut değildir. İşte bu özellik de bambunun baş tacı edilmesinin en büyük nedenidir diyebiliriz. Ayrıca bambudan bir iplik elde edildiği ve bu ipliğin tekstil sektöründe kullanıldığını da belirtmek bambunun ne derece faydalı bir bitki olduğunu ispat etmeye yetecektir.

Malumunuz bambu, iklim koşulları neticesinde, ülkemizde yetişmeyen bir bitkidir. Biz de cicekkapinda ailesi olarak bu değerli bitkiyi, siz çiçekseverlerin beğenisine sunmak adına büyük bir gayret gösterdik ve birbirinden kaliteli bambuları bizzat yetiştiği yerlerden ithal ettik. Eğer siz değerli çiçekseverler bu derece faydalı olan Bambu bitkisini evinizde yetiştirmek ve sağlamlığına bizzat şahit olmak isterseniz www.cicekkapinda.com adresini ziyaret edip sizler için ithal ettiğimiz ve beğendiğiniz herhangi bir bambuyu sipariş vermeniz yeterli olacaktır.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın