SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Kutu Güller

Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde çiçekseverlerin en çok rağbet gösterdiği çiçeklerin başında güller gelmektedir. Hepimizin mutlaka bildiği gibi güllerin muhteşem bir kokusu vardır. İçine çektiği zaman insanı rahatlatan, içerisindeki olumsuzlukların sıfırlanmasını sağlayan, insana yaşama sevincini adeta yeniden aşılayan bu kokudur belki de gülleri bu kadar sevilir kılan. Ayrıca güllerin görüntüleri de muhteşemdir. Sarı, kırmızı, beyaz, mavi ve hatta siyah renklilerini bile bulabileceğiniz bu harika çiçeklerin görüntüleri bile insanın pozitif bir hale bürünmesine yetebilmektedir.

Güllerin Müslümanlık inancını taşıyanlar için de ayrıca önemli bir çiçektir. İslamiyet'e göre gül Hz. Muhammed'i temsil eder. Ayrıca islam inancına göre Hz. Muhammed'in terinin gül koktuğu söylenmektedir. Buna bağlı olarak, Fatih Sultan Mehmet'in Hz. Muhammed'e daha yakın olabilmek adına devamlı gül kokladığı ve Ayasofya Camisi'ni devamlı gül suları ile yıkattığı söylenmektedir. Sadece bu maddeler bile Müslüman toplumlarda bu çiçeğin bu derece sevilmesinin rahatlıkla açıklayabilmektedir.

Biz de www.cicekkapinda.com ailesi olarak güllerin eşsiz olduklarını biliyor ve bu harika çiçeklere verilen değerin çok daha fazla olması için elimizden geleni yapıyoruz. İşte bu yüzden rengarenk, mis kokulu ve birinci kalite gülleri şık kutular içerisine yerleştirdik ve siz çiçekseverlerin beğenilerine sunduk. Her biri türünün en kalitelisi olan güllerimiz ve onları konumlandırdığımız dekoratif kutularımız ile harika bir görselliğe kavuşan "Kutuda Güller" tasarımlarımız sevdiklerinizin yüreğine işleyecek ve onlara verdiğiniz önemi, değeri ve sevgiyi açıkça ortaya koyacak güzelliktedir. İster sarı, ister kırmızı, ister pembe, ister mavi ya da başka bir renk olsun, bu güller hem sevdiğinizi hem de sizi mutluluk yağmurlarında ıslatacak kalitede ve güzelliktedir. Eğer siz de sevdiğiniz için göz alıcı bir hediye düşünüyorsanız daha fazla beklemenizin hiçbir gereği yoktur. Bir an önce www.cicekkapinda.com adresine girip istediğiniz "Kutuda Güller" tasarımından birisini sevdiğiniz için seçin ve gerisini bizlere bırakın. Emin olun ki, sevdiğiniz bu harika çiçek tasarımı karşısında mutluluktan havalara uçacak ve size olan duygularına gem vuramayacaktır.Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın