BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Orkide Tasarımları

Orkide Siparişiniz Üzerine Size Özel Hazırlanır. Beğendiğiniz Modelde Vazo/Saksı veya Renk/Çiçek Değiştirmek İsterseniz Lütfen İletişime Geçiniz.

Tül ve Kurdele İstediğiniz Takdirde Varsa Bize Notunuz Sekmesine Renkleri Belirlemeniz Gerekmektedir. Tül, Bohça Halinde Kaplanır ve İstediğiniz Kurdeleler ile Sabitlenir. 

Cicekkapinda.com Ailesi

Orkideler insanlar tarafından en çok sevilen çiçeklerden birisidir. Özellikle mükemmel görünüşleri bu çiçeklerin sevilmesinin en büyük nedenlerinden birisidir. Salepgiller ailesinin bir üyesi olan Orkide dünya üzerinde pek çok yerde yayılım gösteren bir çiçektir. Günümüzde bu çiçeğin 1000'e yakın cinsinin olduğu bilinmektedir. Ülkemizde kendiliğinden yabani olarak yetişebilen orkide türleri olduğu gibi kesme çiçek olarak da yetiştirilen türler mevcuttur. Orkidelerin ülkemizde 50'den fazla türü bulunmaktadır. Bu 50 orkide türü içerisinde sadece ülkemizde rastlanan, endemik orkide türleri de bulunmaktadır. Günümüzde bu tür orkidelerin korunması adına koparılması, yurt dışına çıkarılması yasaklanmıştır.

Hepimizin kışın severek içtiği salepin ham maddesi orkide çiçeğidir. Orkideler muhteviyatları sebebiyle canlı sağlığına faydalı özelliklere sahiptirler. Özellikle grip, soğuk algınlığı, öksürük gibi problemlere iyi gelen orkide balgam söktürücü etkiye de sahiptir.

Bu açıdan bakıldığında orkide görüntüsünün güzelliği kadar içerdiği faydalı özellikleri ile de canlılar için çok çok önemli bir çiçektir. Biz de www.cicekkapinda.com ailesi olarak insanlığa bu kadar faydası olan bir çiçeğe gereken önemin ve değerin verilmesini istedik ve orkidelerden oluşan muhteşem tasarımlar ortaya koyduk. Rengarenk orkideleri mükemmel güzellikteki vazolar ile sunduğumuz tasarımlarımızda değişik ve ilginizi çekecek yeşillikler de kullandık. Çiçekler, yeşillikler ve değişik materyallerin birbirine sağladıkları uyum gözlerinizi alacak ve çiçeklere olan sevginiz bu tasarımlar sayesinde doruk noktaya ulaşacaktır. www.cicekkapinda.com ailesi olarak, eğer isterseniz de siparişlerinizi size özel olarak da hazırlayabilmekteyiz. Bu durumda tercih ettiğiniz çiçekleri ve renklerini, siparişinizde tercih ettiğiniz modelde vazo ve saksıları, tül ve kurdele tercihinizi bize belirtmeniz için bizimle iletişime geçmenizi rica etmekteyiz. Bu şekilde siparişiniz bize ulaştıktan sonra en kaliteli çiçekler ve materyaller kullanılarak bizzat işinin ehli ustalarımız tarafından hazırlanıp tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. Unutmayın ki çiçek mutluluksa, bu mutluluğu size ve sevdiklerinize en güzel şekilde yaşatabilecek yegane kuruluş da www.cicekkapinda.com ailesidir.

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın
Cicek Kapinda