SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Ginseng Bonsai

Çiçek Kodu : 304
1500
,00 TL
(KDV DAHİL)
Ginseng Bonsai


Seramik saksı ile birlikte yüksekliği 50 CM kadardır.

Ginseng Bonsai,
Echeveria Sukulent,
Sarmaşık ve dekoratif yeşillikler ile hazırlanmıştır.


Doğanın gücünü evinize taşıyan eşsiz bir deneyim sunan Ginseng Bonsai, zarif yapısı ve sağlık avantajlarıyla öne çıkıyor. Küçük boyutuna rağmen, bu minyatür ağaç, geleneksel Asya tıbbının şifalı bitkilerinden biri olan ginsengin özünü taşıyor.

 

Ginseng Bonsai, kompakt tasarımıyla sadece estetik bir dekoratif öğe olmanın ötesine geçiyor. Zengin yeşil yaprakları ve karakteristik kök sistemiyle dikkat çeken bu bonsai, evinizin her köşesine doğanın huzurunu getiriyor. Ginseng bitkisinin enerji veren özellikleriyle bilinen bu bonsai, yaşam alanınıza pozitif bir atmosfer katmanın yanı sıra odanızın enerjisini yükseltiyor.

 

Bakımı kolay olan Ginseng Bonsai, iç mekanlarda mükemmel bir bitki arkadaşı olmanın yanı sıra ev dekorasyonunuza da modern bir dokunuş ekliyor. Kaliteli saksısı ile birlikte gelen bu bonsai, sağlıklı büyümesini desteklerken, minimal tasarımıyla da göz alıcı bir şıklık sunuyor.

 

Ginseng Bonsai, evinizin veya ofisinizin atmosferini yeniden şekillendirmek ve sakinleştirici bir doğal ortam yaratmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Küçük boyutuyla dikkat çeken bu özel bitki, büyük bir etki yaratmak için tasarlandı.

Henüz yorum yazılmamış.
%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın