SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Tüyap Fuarına Nasıl Çiçek Gönderebilirim?


Tüyap Fuarı'na çiçek gönderme fikriniz olduğuna göre, işbirliği içerisinde olduğunuz kurum veya kuruluşun fuara katıldığını düşünebiliriz.

 

Fuarlar, aynı iş kolundaki insanların belirli zaman dilimlerinde bir araya gelerek, networklerini genişlettikleri, ürünlerini tanıttıkları iş ortamlarıdır. İrili ufaklı pek çok firma fuarlara katılmaktadır.

 

Fuara katılan firmalarla iş yapan firmalar da, bu özel günlerde, alışverişte oldukları bu kurumların heyecanlarına ortak olmak için onlara çiçek gönderirler.

 

Bu noktada, gönderdiğiniz çiçek ve hizmet aldığınız çiçekçinin kalitesi ön plana çıkar. Tüyap Çiçekçi denilince akla biz geliyoruz. Bu bloğumuzda, Fuara çiçek göndermek için nelere dikkat edilmelidir? konusunu inceliyoruz.

 

FUARA ÇİÇEK GÖNDERİRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

 

1-) Hizmet Alınan Çiçekçi : Tüyap Fuarı'na çiçek gönderirken hizmet aldığınız çiçekçinin vizyonu ve kalitesi çok önemlidir. Çünkü, Tüyap Fuarı'na sizden gidecek olan çiçek, sizi orada temsil edecektir. Bu yüzden çiçeğiniz, kaliteli ürünlerle hazırlanmış bir çiçek olmalıdır. Çiçeğin kendisinden, ambalajına, teslimat personelinden, mesaj kartına kadar bir bütün olarak değerlendirilmeli, hepsi bir bütün olarak kalitenizi yansıtmalıdır.

 

2-) Gönderilen Çiçek : Tüyap Fuarı'na gönderilebilecek çiçekler saksı çiçekleri, ferforjeler ve çelenkler olmalıdır.Saksı çiçekleri, ferforje ve çelenklere nispeten daha küçüktürler. Ferforje ve çelenk gönderirseniz, üzerine şerit olarak firma adınızı ve logonuzu bastırabilirsiniz. Böylelikle, hem gönderdiğiniz firmaya jest yapmış olacaksınız, hem de kendi firmanızın adını fuara gelen yüzlerce kişiye dolaylı yoldan göstereceksiniz.

 

TÜYAP FUARINA HANGİ ÇİÇEKLERDEN GÖNDERMELİYİM?

Tüyap fuarına gönderebileceğiniz çiçekleri 4 bölüme ayırabiliriz.Küçük Boy Saksı Çiçekleri

Küçük Boy saksı çiçekleri, Spatifilyum, Kraton, Guzmania, Difenbahya gibi ev ve ofislerimizde sıklıkla bulundurduğumuz çiçeklerdir. Bu çiçekleri Tüyap Fuarına sıklıkla götürmekteyiz.

 


Spatifilyum

Kraton

Guzmania

DifenbahyaSaksı Çiçekleri

saksı çiçekleri, Ficus benjamin, Kraton, Dracena Marginata gibi, boyları 1 metre ve üstü olan estetik çiçeklerdir. Bu çiçeklerimiz de Tüyap Fuarına çiçek göndermek isteyen müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 


Ficus Benjamin

Schefflera

Messengena

Dracena Marginata

 Çelenkler

Tüyap Fuarına gönderebileceğiniz çelenklerden bazıları aşağıdaki gibidir.

 


Çelenk

Çelenk

Çelenk

Çelenk

 Ferforjeler

Tüyap Fuarına gönderebileceğiniz ferforjelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

 


Ferforje

Ferforje

Ferforje

Ferforje

 

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın