BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Beylikdüzüne nasıl çiçek siparişi verilir?


Çiçek Kapında olarak Beylikdüzü ve çevre ilçelere hızlı ve güvenli çiçek siparişi hizmeti vermekteyiz. En taze ve en güzel çiçeklerle hazırlamakta olduğumuz çiçeklerimizi, siz beylikdüzü'nde yaşayan çiçek severlerle paylaşıyor, sevdiklerinize harika çiçekler göndermenize yardımcı oluyoruz.

Beylikdüzüne çiçek siparişi vermek istiyorum !

Şu an doğru yerdesiniz. Beylikdüzü'ne çiçek siparişi vermek için yapmanız gereken tek şey, internet sitemiz cicekkapinda.com sitemizden beğendiğiniz ürünü seçmek ve sipariş bilgilerinizi girmek.

Beylikdüzü çiçek siparişim ne zaman teslim edilir.

Genel olarak beylikdüzü siparişlerinizi, sipariş verdiğiniz andan itibaren bir iki saat içerisinde teslim ederiz. Bu süre, özel günlerde, yağmurlu ve trafiğin yoğun olduğu günlerde ve saatlerde değişebilir.

Beylikdüzü çiçek siparişim resimdeki gibi mi gelecek?

Evet. Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fotoğraflar kendi ürünlerimize aittir. Her ürünü hazırlar ve fotoğrafını çekerek sitemize ekleriz.

Beylikdüzüne telefonla çiçek siparişi verebilir miyim?

Evet. 0212 801 33 51 veya 0507 172 73 96 nolu çiçek siparişi hatlarımızdan çiçek siparişi verebilirsiniz.

Beylikdüzüne özel tasarım çiçek siparişi verebilir miyim?

Evet. Aklınızda herhangi bir tasarım varsa, yada internette görmüş olduğunuz bir tasarım varsa, bunu ustalarımıza tarif edip, bu çiçeği gönderebilirsiniz.

 

 

Bunların haricinde aklınıza gelebilecek her soru ile ilgili sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. En iyi çiçek gönderme sitesi'ni arıyorsanız, çiçek Kapında'yı denemenizi tavsiye ederiz. Beylikdüzü haritasından istediğiniz yeri seçin. Çiçeğinizi hızlıca oraya teslim edelim.

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın