SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Sevgililer günü için alınabilecek en güzel 5 çiçek


Sevgililer günü yaklaşıyor. Bu özel gün yaklaştıkça, sevdiklerimize ne hediye alacağımız konusu yine gündeme geldi :)

Sevgililer günü için en ideal hediye, çiçektir. Çiçekler, en güzel duyguları aktaran, alan kişide harika hisler bırakan bir hediye. Çünkü herkes, hediye çiçek almaktan çok hoşlanır. Özellikle kadınlar, çiçekleri çok severler.

Şimdi ne hediye alacağım düşüncesinine fikir olması açısından, sevgilinize gönderebileceğiniz 5 çiçeği sizler için derliyoruz.

 

1-) 101 Kırmızı Gül

Sevdiğiniz o insana 101 kırmızı gül buketi hediye etmek harika bir fikir. Yüksek kalitede hazırlanmış 101 gül çok gösterişli durmaktadır. Siz de sevgililer gününde 101 Kırmızı Gül buketi'ni tercih edebilirsiniz.

 

2-) 33 Kırmızı Gül Buketi

Daha küçük adetli gül buketi düşünenler için biçilmiş kaftahn. 33 Kırmızı Gül buketi ile o özel insana mükemmel bir an yaşatmak mümkün. Sitemizden uygun fiyatlara gül siparişi verebilirsiniz.

 

3-) Vazoda 21 Kırmızı Gül

Vazoda 21 kırmızı gül ile sevgililer gününde sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Daha farklı alternatifler için güller kategorimizi mutlaka ziyaret edin.

 

4-) Kalp kutuda harfli Güller

İşte mükemmel bir fikir daha. Kalbinizin sahibi o özel insanın isminin baş harfini kalp kutuda görmeye ne dersiniz? Bu sürprize bayılacak.

 

5-) Vazoda 15 kırmızı gül

Ona 15 gülden oluşan mütevazi, ama bir o kadar da gösterişli, cipsofolyo ve yeşilliklerle süslenmiş harika kırmızı güller... Hadi ona mükemmel bir sürpriz yapın.

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın