SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

En çok tercih edilen ofis çiçekleri


Dünya genelinde, çalışan insanların pek çoğu çalışma ortamlarından şikayetçidir. Gerek rutin işler gerekse de ortamın sıkıcılığı sonucunda iş verimliliği düşmekte ve bu düşük verimlilik yavaş yavaş bütün topluma sirayet etmektedir. Aslında pek çok kimse bu sorunun üstesinden nasıl geleceğini düşünmektedir. Hem çalışanlar hem de işverenler çalışma ortamlarındaki bu sıkıcılığı gidermek ve herkes için daha pozitif bir çalışma ortamı hazırlamak için uğraşırlar. Ama aslında bu sorunu gidermek oldukça basittir. Yapılması geren sadece ve sadece ortamı çiçeklendirmektir.

Yapılan bilimsel çalışmalar çiçeklerin insanların ruhsal durumlarına, çok çabuk bir şekilde, pozitif bir katkı sağladığını ispat etmiştir. Daha açıklayıcı olmak gerekirse ruhsal durumu o an iyi olmayan, kızgın, üzgün ya da sinirli olan bir deneğe çiçek armağan edilmiş ve deneğin tepkisi ölçülmüştür. Ve deneğin çiçek hediye edildiğinde ruhsal durumu tamamen terse dönmüş ve mutlu bir ruh haline bürünmüştür. Aynı bilim adamları aynı etkiyi başka armağanlar vererek de yakalamak istedilerse de bunda başarılı olamamışlardır. Yine bilim insanları yaptıkları başka bir çalışmada da çiçek bulunan ortamlardaki insanların çiçek bulunmayan ortamdaki insanlara göre çok daha pozitif davranışlar sergilediğine şahit olmuştur. Yani bu ve bunun gibi pek çok çalışmada çiçeklerin insanlar üzerindeki pozitif etkileri ortaya çıkarılmıştır.

Yani bu bilimsel gerçekler ışığında çiçekler ofislerimizi şenlendirecek ve daha çalışılır bir hale getirecek anahtarlar gibidir. Ofisimize konumlandıracağımız birbirinden güzel Ofis Çiçekleri ile hem çalışanlarımızın ruhsal durumları hiç olmadığı kadar iyi olacak hem de bütün ofis olarak çalışma verimliliği maksimum seviyeye taşınacaktır. Hayatın gereği olarak çalışan ve çalışmak zorunda olan insanlar bu Ofis Çiçekleri sayesinde kendilerini ofiste değil de evlerinde gibi hissedecek ve bu mutlulukları iş performanslarına da yansıyacaktır. Ofise gelen çalışanlar ,Ofis Çiçekleri ile dolu bu ortamda, hep güler yüzlerle karşılaşacak ve çiçeklerin o mükemmel sinerjisini alarak bu sinerjiyi arkadaşlarına, çevrelerine ve ailelerine de yansıtacaklardır. Böylece, Ofis Çiçekleri ile başlayan bu mutlu tablo tüm yeryüzüne yayılacak ve çalışan herkes güler yüzle işine devam edecektir. Eğer siz de çiçeklerin bu harika özelliğinden faydalanmak ve çalışma ortamlarınızı güler yüzlü çalışanlarınız ile mutlu bir şekilde paylaşmak istiyorsanız mutlaka ve mutlaka kaliteli Ofis Çiçekleri'ni tercih edin.

Sitemizde başlıca saksı bitkileri olarak, Orkide, Benjamin, Massengena, Yukka, Drecena Massengena, Drecena Marginata, Örgülü benjamin, Ginseng Bonsai sayılabilir.

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın