SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Sevgiliye gönderilebilecek 10 Hediye Notu


Sevgiliye hediye alırken, en önemli konulardan bir tanesi de sevgiliye yazılacak nottur. Çoğu zaman not yazarken, ne yazacağımızı düşünür dururuz. Şimdi sizin için sevgilinize aldığınız hediyenin yanında yazabileceğiniz en güzel 10 romantik sözü derledik.

 

1-) Sen benim dünyamsın... Senle yaşıyor, senle nefes alıyorum. Dünya bir yana, sen bir yana diyemem. Çünkü sen benim dünyamsın. İyi ki varsın sevgilim. Seni seviyorum.

 

2-) Bu sevgililer gününde iyi ki yanımdasın... İyi ki varsın canım sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

 

3-) Bir kelebek gönderiyorum sana sevgimi anlatan. Bir kelebek gönderiyorum kanat çırpışında kalp atışlarımı duyuran... Bir kelebek sevgi dolu... Bir kelebek sana aşkımı taşıyan...

 

4-) Güneş doğuyorsa bugün sen seviyorum. Gündüz güneşinde, gecenin karanlığında... Ve her bir yıldızın ışığında seviyorum seni. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

 

5-) Sen yoksan güneş yok... Sen yoksan gece yok gündüz yok. Sen yoksan canım sevgilim nefesim yok... Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

 

6-) Denizlerde damlalar, çöllerde kum tanesi... Tek tek saysam anlatamaz sana olan sevgimi. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın sevgilim.

 

7-) Güller kırmızı, güller hep siyah. Güller sana olan aşkım. Güller sana olan sevdam. Güller sende olan beni anlatan bir ah. Çok seviyorum seni. Güller hep siyah...

 

8-) Papatya fallarına bakıyorum her gün. Bir seviyor, bir sevmiyor... Ne olur söyle sevdiğim. Papatyalar doğru mu söylüyor... Seni çok seviyorum...

 

9-) Sevdim seni bir kere... Başkasını sevemem. Deli diyorlar bana, desinler değişemem...

 

10-) İyi ki karşıma çıktın. İyi ki yanımdasın. İyi ki kalbini bana yuva yapmışsın. Seni çok seviyorum. Canım sevgilim.

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın