SAAT 24:00'A KADAR TESLIMATIMIZ VARDIR
BUTIK ÇIÇEKLER, MÜKEMMEL FIYATLARLA KAPINIZDA...

Nasıl çiçek siparişi verebilirim?


Dünya üzerinde en sık gönderilen hediye çiçeklerdir. Dünyanın neresinde olursanız olun çiçeklerin evrensel bir dili mevcuttur. İşte bu sebepten ötürü insanlar sevdiklerine armağan olarak çiçek göndermeyi tercih ederler. Ayrıca çiçeklere ulaşmak hem reel olarak hem de ekonomik olarak çok kolaydır. Bu sebepler de en gözde hediye olmasının sebeplerindendir. Ama çiçeklerin çok rağbet görmesinin en önemli nedeni tabi ki bu harika canlıların eşsiz güzellikleridir.
Güllerden lavantalara, papatyalardan orkidelere kadar geniş bir aile içerisinde bulunan çiçekleri hangimiz sevmeyiz ki? Hepimiz en sevdiklerimizi en güzel armağan ile mutlu etmeyi hedefler ve her daim onlara en güzel hediyeyi vermeyi isteriz. İşte bu yüzden sevdiklerimizi sık sık o muhteşem çiçekler ile mutlu eder ve onların mutluluklarını gördükçe kendimiz de mutlu oluruz.

Artık günümüzde sevdiklerinizi bu güzel çiçekler ile mutlu etmeniz için kalkıp kapı kapı çiçekçi aramanın hiçbir anlamı kalmadı. İnternet sayesinde istediğiniz çiçeği istediğiniz anda sipariş verip sevdiklerinize göndermeniz mümkün. Biz de www.cicekkapinda.com ailesi olarak online sipariş imkanı ile siz çiçek severlere her türlü desteği vermekteyiz. Sevdiğinize beğendiğiniz herhangi bir çiçeği armağan etmek için yapmanız gereken yegane şey www.cicekkapinda.com adresine girmek ve sipariş vermektir. Eğer siparişinizin sevdiklerinize ulaşmasını istediğiniz mevcut bir saat varsa bunu sipariş sırasında seçebilir, aynı zamanda eklemek istediğiniz notları da seçeneklerinize ekleyebilir ve sonucunda istediğiniz çiçeği kolayca sipariş edebilirsiniz.

İnternet sitemiz üzerinden sipariş vermenin dışında (0507) 172 73 96 numaralı telefonumuz üzerinden de istediğiniz herhangi bir ürünün siparişini vermeniz mümkündür. Ayrıca yine (0507) 172 73 96 numaraya tanımlanmış Whatsapp hattımız üzerinden de istediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş vermeniz mümkündür.

www.cicekkapinda.com ailesi olarak siz sevgili çiçek dostlarının istedikleri çiçeklere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmesi için her türlü altyapının hazırlığını yaptığımızı büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Ayrıca bu konu ile ilgili istek, şikayet ve önerinizi (0212) 801 33 51 ve (0507) 172 73 96 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçmek suretiyle iletebilir ya da info@cicekkapinda.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Unutmayın ki www.cicekkapinda.com ailesi siz çiçekseverlere hizmet vermekten mutluluk ve onur duyacaktır.

%5 Indirim Kodu : YUZDEBES
WhatsApp'tan Yazın